راهنمای ثبت نام در سیستم رزرواسیون آنلاین شرکت ویکتوری تراول

همکار گرامی : از اینکه شرکت ویکتوری تراول را جهت همکاری دوجانبه و کارگزار مستقیم خود انتخاب نموده اید سپاسگزار بوده و امیدواریم در راستای هدفمند بودن و ارج نهادن به ارزشهای توریسم گام مثبتی برداشته و رضایت همکاران گرامی و بالخصوص مسافرین محترم را جلب نماییم. این شرکت جهت قدر نهادن به همکاری و همراهی همکاران محترم اقدام به تنظیم تعرفه هایی برای ارائه امتیازات به پرسنل آژانس های همکار در سیستم رزرواسیون آنلاین خود نموده است .
در صورتیکه رزروهای شما از طریق سیستم رزرواسیون این شرکت ارسال گردد , از مزایا و سرویس های ویژه برخوردار خواهید بود و تمامی این سرویس ها به طور خودکار توسط سیستم رزرواسیون تعلق می گیرد بدیهی است در صورتی که رزرو های خود را از طرق دیگری خارج از سیستم رزرواسیون مانند ایمیل برای شرکت ارسال کنید مشمول این امتیازات نخواهید بود.
 این امتیازات به دو صورت تنظیم شده اند :
- امتیازات فردی مختص پرسنل آژانس در هر سمتی (مدیریت آژانس – مدیر تور – رزرواسیون - ...)
- امتیازات مختص آژانس
همکاران عزیز میتوانند پس از ورود به سیستم رزرواسیون در کنترل پنل اختصاص داده شده به هر آژانس در قسمت پایین صفحه با کلیک روی قسمت Services جزئیات دقیق این تعرفه ها و امتیازات را مشاهده کنند.

تنها آژانس های هواپیمایی و مسافرتی که مجوز سازمان گردشگری و میراث فرهنگی را دارند می توانند در سیستم رزرواسیون آنلاین ثبت نام نمایند , در غیر اینصورت از طرف شرکت ویکتوری تراول . مجوز ورود به رزرواسیون را دریافت نخواهند کرد

1 - در صفحه اصلی روی Login / Sign In و سپس روی Sign In کلیک کنید .
2 - اطلاعات خواسته شده در قسمت های مشخصات آژانس و مشخصات مدیریت آژانس را بدقت کامل فرمائید.
3 - در قسمت پرسنل آژانس در صورتی که تمایل به درج افرادی از پرسنل آژانس دارید که بتوانند به سیستم رزرواسیون وارد شوند و رزروهای حود را ارسال کنند مشخصات آنها را وارد کنید در غیر این صورت میتوانید این قسمت را خالی بگذارید

* لازم به ذکر است پس از تایید آژانس امکان اضافه و حذف این افراد از طریق پنل کاربری که به هر شخص اختصاص داده می شود میسر می باشد
* مدیریت آژانس در قسمت مربوطه ثبت شده است لطفا از درج مجدد ایشان در قسمت پرسنل آژانس خودداری کنید .

  • سیستم متصل به سرویس های ارسال ایمیل و پیام کوتاه می باشد و در هر مرحله از ثبت نام از طریق ایمیل و پیام کوتاه وضعیت به شما اطلاع داده می شود .
  • با توجه به اینکه ایمیل مهم ترین هویت کاربری در سیستم می باشد در درج ایمیل ها دقت فرمایید و از درج ایمیل های یکسان برای مدیریت آژانس و پرسنل خودداری کنید در غیر این صورت سیستم به طور خود کار ایمیل های تکراری را حذف می کند .
  • لطفا شماره تماس های همراه مدیریت و پرسنل را به دقت وارد کنید تا پیام های کوتاه به درستی ارسال شوند . فرمت صحیح: 09123456789

4 - پس از کامل نمودن فرم ثبت نام روی ثبت کلیک نمایید تا مشحصات آژانس و مدیریت و پرسنل آژانس در سیستم ثبت شود .
* پس از ثبت ایمیلی مبنی بر موفقیت ثبت نام و نیز کد رهگیری که به آژانس اختصاص داده شده به ایمیل مدیریت آژانس ارسال می گردد .

5 - پس از ثبت, تمامی مشخصات آژانس و مشخصات مدیریت و نیز پرسنل آژانس نمایش داده میشود روی علامت پرینت کلیک کنید و فرم را پرینت بگیرید .

6 - فرم پرینت شده را پس از مهر آژانس و امضای مدیریت آژانس از طرق زیر برای شرکت ارسال نمایید :
- در صورتی که در زمان ثبت نام امکان ارسال فرم را دارید در پایین صفحه قسمت ارسال مدارک ارسال نمایید .
- از طریق ایمیل سیستم OnlineReservation@VictoryTravelco.com ارسال فرمایید .
- در صورتی که در زمان ثبت نام امکان پرینت فرم را ندارید از طریق کد رهگیری که به آژانس اختصاص داده می شود قادر خواهید بود در زمان دیگری این فرم را ارسال کرده یا نسبت به تغییر یا تکمیل مدارک و مشخصات اقدام کنید به این صورت که پس از ورود به قسمت ثبت نام روی قسمت کد رهگیری را دریافت کرده ام و خواستار تغییر یا تکمیل مدارک هستم" کلیک نموده و در قسمت مشخص شده کد هگیری آژانس خود را وارد نمایید و سپس روی جستجو کلیک کنید تا مشخصات آژانس نمایش داده شود و می توانید نسبت به تغییر یا تکمیل مدارک و مشخصات اقدام کنید سپس روی ثبت کلیک نمایید و فرم را پرینت گرفته و پس ار مهر آژانس و امضای مدیریت آژانس از طریق قسمت ارسال مدارک ارسال کنید.
* کد رهگیری که به هر آژانس اختصاص داده می شود تا قبل از تایید آژانس توسط شرکت ویکتوری تراول برای تکمیل مدارک و مشخصات می باشد و بعد از تایید شدن آژانس دز سیستم کاربردی ندارد .
*  در صورتیکه فرم را هنوز ارسال نکرده و یا اطلاعات وارد شده بصورت صحیح وارد نشده است , ایمیلی حاوی درخواست تکمیل مدارک به ایمیل مدیریت ارسال شده و شما می توانید از طریق کد رهگیری به شکلی که توضیح داده شد وارد قسمت تکمیل و تغییر مدارک شده و آن را دوباره بازبینی , اصلاح و ارسال فرمائید.

7 - در صورتی که آژانس توسط شرکت ویکتوری تراول تایید شود ایمیل و پیام کوتاه مبنی بر تائید ثبت نام آژانس به مدیریت و کارمندان ثبت شده ارسال و با کلیک بر روی لینک مربوطه "برای تایید آدرس ایمیل خود و درج رمز عبور به سیستم رزرواسیون آنلاین کلیک کنید" در ایمیل  ارسالی می توانید وارد قسمت درج رمز عبور شده و رمز عبور به سیستم را وارد کرده و به سیستم رزرواسیون آنلاین وارد شوید .

* در صورت فراموشی رمز عبورتان می توانید روی Login / Sign In کلیک کرده و Forget Password را انتخاب و سپس ایمیل خود را وارد نمایید تا ایمیلی حاوی تغییر رمز عبور به شما ارسال گردد.

* در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید با کلیک روی علامت مستجر کنار نام افراد رزرواسیون با این افراد از طریق یاهو مسنجر صحبت نمایید .

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر و یا طرح سوالات خود می توانید از طریق ایمیل رزرواسیون شرکت با مسئول مربوطه تماس حاصل فرمایید : OnlineReservation@VictoryTravelco.com